Tanie noclegi na powitanie 2018 roku

18 styczeń 2016

Na rozpoczęcie nowego 2018r proponujemy Państwu atrakcyjne cenowo noclegi w naszym ośrodku rehabilitacyjnym w super cenie 35zł od osoby !!! Tak tanio tylko teraz !!!

Promocja 35zł od osoby dotyczy noclegów w naszym rodzinnym ORW Krystyna.

Cena 35zł obejmuje 1 nocleg 1 osoby przy pobycie minimum 4 doby - cena za 1 osobę w pokoju 2 lub 3-os. z łazienką (w zależności od dostępności miejsc i szybkości złożenia rezerwacji).

Przy pobytach krótszych lub pobytach w pokoju 1-os.z łazienką cena jest nieznacznie większa.

Na miejscu dodatkowo można skorzystać z:

  • całodziennego wyżywienia (3 serwowane domowe posiłki dziennie) w cenie 45zł lub pojedynczych posiłków wykupywanych na sztuki według cennika ośrodka,
  • opieki lekarsko-pielęgniarskiej,
  • zabiegów rehabilitacyjnych typu masaże, okłady borowinowe, światłolecznictwo, krioterapia, ultradzwięki, itp.

Dużym plusem naszej małej miejscowości jest możliwość skorzystania z najsilniejszych na świecie kąpieli siarkowych oraz Basenów Mineralnych, na które dowozi bezpłatnie busik.

Cena promocyjna obowiązuje do 31 marca 2018r i nie łączy się z żadnymi innymi promocjami,zniżkami czy też innymi upustami cenowymi.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności